Přestat kouřit ještě nikdy nebylo tak snadné!

Chcete přestat kouřit lehce a radostně?

Bez náhražek a podpůrných prostředků?

S šestiměsíční garancí vrácení peněz?

Brzy tu pro Vás spustíme jedinečný online program!

Chcete být mezi prvními, kdo se o něm dozví?

Vyplňte formulář níže a my vám dáme vědět.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Dostanete upozornění na spuštění nového webu a z odběru informací se následně můžete kdykoli odhlásit. Toto rozhodně neni spam.

Nestůjte na břehu, naskočte na vlnu!

21 denní online trénink Nový Dech

pomohl přestat kouřit už

125 kuřákům!

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY Z BLOGU, K ZAMYŠLENÍ, INSPIRACI A MOTIVACI:

Kouřící těhotná maminka

Kouření v těhotenství: raději nepřestávat?

Traduje se, že těhotné ženy by neměly přestávat kouřit, aby nevystavily sebe a své miminko příliš velkému…

celý článek
Chlorella Green Ways

Detoxikace po skončení s kouřením

Chci se s vámi podělit o své zkušenosti s očistou těla. Když přestanete kouřit, je dobré z těla dostat…

celý článek
14078602679_0824a5a16b_o

Nový Dech slaví 3 roky s více než 300 novými nekuřáky

V lednu 2015 odstartoval jedinečný online trénink Nový Dech, pomáhající kuřákům přestat kouřit s radostí. Za tři…

celý článek

CHCETE DÁT ONLINE TRÉNINK "NOVÝ DECH" JAKO DÁREK?

Víte o někom z vašich blízkých, kdo chce přestat kouřit nebo se o to marně pokoušel? Nebo chcete, aby někdo, na kom vám záleží, přestal kouřit? Pomožte mu, ukažte mu cestu tím, že mu koupíte online trénink Nový dech jako dárek! Dostanete e-mailem originální dárkový poukaz, který můžete dát své blízké či svému blízkému například pod stromeček.

Objednejte si 21 denní online trénink a v prodejním formuláři napište do pole Poznámka "dárkový poukaz". Jakmile dorazí vaše platba, dostanete e-mailem jak dárkový poukaz, tak přístupové heslo do členské sekce, které darujete spolu s dárkovým poukazem. Objednávku můžete udělat ZDE.

Dárkový poukaz dostanete e-mailem ve variantě pro muže i pro ženu, stačí podepsat

90 % KUŘÁKŮ

Téměř všichni kuřáci chtějí nebo někdy chtěli přestat kouřit. Tři čtvrtiny kuřáků se o to alespoň jednou pokusily.

75 % KUŘÁKŮ

Z těch, co přestali, uspěla jen čtvrtina. 75 % kuřáků, kteří se pokoušeli přestat, selhalo a opakovaně selhává dál.

100 % KUŘÁKŮ

Přitom všichni kuřáci, tedy 100 % včetně vás, zvládne přestat kouřit poměrně snadno, když 1) chce a 2) ví, jak na to. JÁ VÍM, JAK NA TO. CHTÍT MUSÍTE VY!

Pokud ve vás videa probudila touhu přestat kouřit svépomocí, podpořím vás a dám vám k dispozici ještě více rad v ebooku. Mým cílem je, aby maximum kuřáků přestalo kouřit. Přeju vám hodně radosti! Ebook si stáhněte zde:

Kdo jsem, abyste se vydali se mnou na cestu ke svobodě od cigaret? Nejsem lékař, terapeut ani prodavač návodů. Jsem bývalý kuřák, který po mnoha neúspěšných pokusech narazil na takovou pecku, že se o ni musí podělit! Podívejte se na:

Jestli vás zaujal můj online trénink a chcete ho nabídnout dalším kuřákům, které znáte, pak vám nabízím provizi za propagaci. Ať už kouříte, či nikoli, můžete se stát mým propagačním partnerem. Klikněte pro víc informací:

JDEME DO TOHO! PŘIDEJTE SE!

Kouřím cca 3-8 balených denně, vždy s denní pauzou po prokouřených třech dnech... Ale to určitě jen, že na víc nemám čas...

Antonia Nyass35 let, až bude velká, chce být moudrá (jinak je zpěvačkou)

Aktuálně jsem přešel na elektronické šidítko... je to prý trochu méně horší než tabák, ale z popisu liquidu, co tam plním, moc dobrý pocit nemám.......takže jdu do toho!

Martin Kameník36 let, předseda Oživení, o.s.

Kouřím hodně, dlouho a docela ráda. V posledních letech jsem zkoušela přestat, marně... S věkem asi člověk dostává víc rozumu, takže jdu znovu do toho a snad i naposledy!

Katja Kramárová38 let, podnikatelka

Jak řekl Mark Twain: "Přestat kouřit je ta nejsnadnější věc. Měl bych to vědět, neboť jsem to dělal už tisíckrát." Takže jdu do toho ještě jednou a doufám, že tenhle pokus bude úspěšnější.

Jana Davidová36 let, učitelka na 1. stupni ZŠ

Kouřím přes deset let a za tu dobu jsem přestával již mnohokrát. Vždy jsem na to šel přes sílu vůle i přesto, že jsem v sobě měl silný pocit, že tudy cesta nevede. Mým přáním totiž bylo přestat přirozeně, bez násilí, a mohu říci, že jsem za ty roky kouření touto cestou výrazně omezil. Nyní kouřím balený tabák přes příměsí a denně si dám průměrně 5 cigaret. Uvědomil jsem si, že cigarety mi přinášejí lekci v lásce k sobě, ke svému tělu, že to zkrátka s tímto tématem nějak souvisí. Jdu tedy nabrat nový dech a jsem zvědav, co mi toto rozhodnutí přinese.

Adam Antoš28 let, průvodce dětí v rodinném centru (Montessori / Lesní školka)

Kouřím denně více než 20 let a uvědomuji si, jak mě kouření omezuje. Naposledy jsem zkoušela přestat před rokem absolvováním biorezonance. Sice jsem nekouřila jeden celý měsíc, což se mi nikdy do té doby nepovedlo, ale při nakupení více stresových záležitostí jsem po cigaretě sáhla, abych si zachovala "zdravý" rozum. Doufám, že tentokrát to vyjde!

Alžběta Šornová38 let, marketingový specialista

Kouřím polovinu svého života, nijak extrémně, ale denně. Nikdy mi to nevadilo, nikdy jsem necítil touhu přestávat. Nedávno jsem svou slabost pro tabákové tyčinky dal jako oběť, nekouřil 5 dní, ale pak při stresové situaci zas přišlo cigárko, oběť se nezdařila, no nic. Finálním okamžikem k uvědomění, že bych fakt kouřit neměl, byla synova věta: "táto já budu kouřit"...

Jan Vilinger32 let, webový vývojář

Přestat kouřit je jedna z nejlepších věcí, kterou pro sebe a své blízké můžete udělat. Na stránce REGISTRACE se dozvíte více o lákavé ceně a jedinečné půlroční záruce vrácení peněz. Neváhejte už a připojte se k nám. Pojďme přestat kouřit, pojďme udělat vlnu, kterou pocítí výrobci cigaret i celá planeta!

Vyvěk ani povolání nehrajou žádnou roli

Do online tréninku Nový Dech je nyní přihlášeno 125 kuřáků!

Google+ Jooble