Dnes jsem ale paradoxně rád, že jsem nezvítězil nad nikotinem silou vůle. Protože bych se nestal tím šťastným nekuřákem, který vědomě prokouknul lest a klam cigaret, a nemohl bych típnout tu svou poslední s radostí a úlevou a spíše s podivem nad tím, že jsem nesmyslně prokouřil tolik let. A jelikož jsem z toho tak nadšený, chci se s vámi o svou radost podělit. Podařilo se to mě i mé ženě a podaří se to i vám!

Nový Dech je moje velká srdeční záležitost, protože přestat kouřit představovalo v mém životě zásadní zlom. Navíc je to můj první projekt v oblasti online vzdělávání a online podnikání. Chci, aby tento projekt primárně pomáhal. Když bude také vydělávat, budu rád. Na vydělávání peněz mám však jiné podnikatelské aktivity.

Mám v životě za sebou nejen absolvování, ale i vedení desítek seminářů, workshopů a přednášek. Uvědomuji si, že každá má práce v životě obsahovala zároveň výrazný prvek předávání a sdílení mých znalostí a zkušeností, jakmile to bylo možné. Když jsem se věnoval ochraně a prosazování občanských práv a boji proti korupci, začal jsem učit občany hlídat své úředníky a politiky, a úředníky a politiky jsem učil odpovědnému a transparentnímu rozhodování o věcech veřejných. V oblasti přírodního stavitelství jsem opět vedl semináře a pořádal praktické kurzy stavění hliněných pecí.

Zkrátka, když objevím nebo se naučím něco, co funguje, mám potřebu to hned sdílet s ostatními. Stejné je to s Novým Dechem. Sdílím ho s vámi!

Stáhněte si zdarma můj ebook, kde popisuji svou zkušenost s přestáním kouřit a celou metodu vědomého pochopení, díky které můžete snadno a s radostí přestat kouřit i vy. Vložte e-mail, na který vám ebook pošlu:

Moje další aktivity:

Studio Pyramida - energetické masáže a reiki v léčivé pyramidě v Praze

Prodej pyramid - relaxační a meditační pyramidy (měděné, plastové, dřevěné)

Zelený úsměv - šíření nápoje z mladého ječmene do restaurací a kaváren, soutěž o Ječmen Green Ways, osvěta, konzultace a prodej Ječmene Green Ways

KDO JE TOMÁŠ KRAMÁR?

Nejsem ani doktor, ani terapeut, ani prodavač různých metod. Má hlavní kvalifikace k tomu, abych vás provedl cestou ke svobodě od cigaret, plyne z toho, že jsem 20 let kouřil krabičku denně a mnohokrát jsem se za tu dobu pokusil přestat. Různými způsoby a s úspěchy trvajícími od několika hodin po několik týdnů. A vždy to byl boj, který jsem nakonec vzdal. Teď už ale vím, proč jsem bojoval zbytečně: protože jsem bojoval, překonával svou potřebu kouřit silou vůle.

Přitom jsem během těch 20 kuřáckých let prošel velkým vývojem ke zdravému životnímu stylu, začal jsem zdravě jíst, více a lépe se pohybovat, odstěhoval jsem se do přírody, začal pracovat se dřevem a hlínou jako stavebními materiály (až jsem si nakonec postavil i dům) a více se věnovat svému osobnímu rozvoji a své rodině. Jen to kouření nade mnou stále viselo jak Damoklův meč a každý další neúspěšný pokus (i přes narození dítěte!) jen více a více podlamoval mé sebevědomí. Jsem slaboch - tak zněla příchuť každé cigarety.

Google+