Přestat kouřit jde totiž jedině s radostí

Dnes jsem paradoxně rád, že jsem nezvítězil nad nikotinem silou vůle. Protože bych se nestal tím šťastným nekuřákem, který vědomě prokouknul lest a klam cigaret, a nemohl bych típnout tu svou poslední s radostí a úlevou a spíše s podivem nad tím, že jsem nesmyslně prokouřil tolik let. A jelikož jsem z toho tak nadšený, chci se s vámi o svou radost podělit. Podařilo se to mě i mé ženě a podaří se to i vám!

Nový Dech je moje velká srdeční záležitost, protože přestat kouřit představovalo v mém životě zásadní zlom. Navíc je to můj první projekt v oblasti online vzdělávání a online podnikání. Celý jsem ho vystavěl sám doma "na koleni". Chci, aby tento projekt primárně pomáhal.

Co funguje, to sdílím!

Mám v životě za sebou vedení desítek seminářů, workshopů a přednášek. Každá má práce v životě obsahovala výrazný prvek předávání a sdílení mých znalostí a zkušeností, jakmile to bylo možné. Když jsem se věnoval ochraně občanských práv a boji proti korupci, začal jsem učit občany hlídat své úředníky a politiky, a úředníky a politiky jsem učil odpovědnému a transparentnímu rozhodování. V oblasti přírodního stavitelství jsem pak opět vedl semináře a praktické kurzy stavění hliněných pecí.

Zkrátka, když objevím nebo se naučím něco, co funguje, mám potřebu to hned sdílet s ostatními. Stejné je to s Novým Dechem. Sdílím ho s vámi!

Stáhněte si zdarma můj ebook

Popisuji v něm svou zkušenost s přestáním kouřit a celou metodu vědomého pochopení, díky které můžete snadno a s radostí přestat kouřit i vy. Vložte e-mail, na který vám ebook pošlu:

Stisknutím tlačítka "Chci ebook zdarma", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email ebook Jak úspěšně přestat kouřit a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou. 

Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Pokud už nebudete chtít žádné emaily ode mě dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu, který najdete na konci každého emailu. Více viz ochrana vašich osobních údajů.

KDO JE TOMÁŠ KRAMÁR?

Nejsem ani doktor, ani terapeut, ani prodavač různých metod. Má hlavní kvalifikace k tomu, abych vás provedl cestou ke svobodě od cigaret, plyne z toho, že jsem 20 let kouřil krabičku denně a mnohokrát jsem se za tu dobu pokusil přestat. Různými způsoby a s úspěchy trvajícími od několika hodin po několik týdnů. A vždy to byl boj, který jsem nakonec vzdal. Teď už ale vím, proč jsem bojoval zbytečně: protože jsem bojoval, překonával svou potřebu kouřit silou vůle.

Přitom jsem během těch 20 kuřáckých let prošel velkým vývojem ke zdravému životnímu stylu, začal jsem zdravě jíst, více a lépe se pohybovat, odstěhoval jsem se do přírody, začal pracovat se dřevem a hlínou jako stavebními materiály (až jsem si nakonec postavil i dům) a více se věnovat svému osobnímu rozvoji a své rodině. Jen to kouření nade mnou stále viselo jak Damoklův meč a každý další neúspěšný pokus (i přes narození dítěte!) jen více a více podlamoval mé sebevědomí. Jsem slaboch - tak zněla příchuť každé cigarety.

Google+ Jooble