ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Je možné se na online trénink registrovat ze Slovenska? Jak je to s platbou? Máte účet i na Slovensku?

Slováci jsou srdečně vítání v tréninku Nový Dech! Při vyplňování registračního formuláře vyberete v kolonce stát "Slovensko" a cena tréninku se vám automaticky přepočítá na Euro. Následně můžete platbu provést v Euro. Slovenský účet zřízen není, ale platby se odesílají na český euroúčet u Fio Banky. Například v rámci Fio Banky je převod mezi Slovenskem a ČR zdarma.

 

Jak probíhá online trénink? Běží to přes Skype?

Online trénink probíhá v uzavřené členské sekci na www.novydech.cz, kam po zaplacení dostanete e-mailem přístupové údaje a kde budou v průběhu tréninku každý den zveřejněna nová instruktážní videa a případně doplňkové audio nebo pdf podklady. Podporu vám poskytuji v členské sekci nebo přes e-mail. Skype nebudeme používat. K absolvování tréninku vám stačí standardní kvalita připojení k internetu a standardní prohlížeče typu Explorer, Firefox, Chrome.

 

Kdy se můžu přihlásit? Kdy začíná online trénink?

Online trénink je otevřen pro průběžný vstup, takže registrovat se a začít můžete kdykoliv. Zvažte jen načasování termínu poslední cigarety, kterou si dáte dvacátý den tréninku. Bylo by dobré, abyste zhruba první jeden dva týdny odvykání nikotinu neměli žádné hodně stresové situace (jako státnice) nebo oslavy. Je vhodné se nějakou rozumnou dobu po poslední cigaretě, podle toho jak se budete cítit, vyhýbat alkoholu.

 

Můžete mi zaručit anonymitu?

Ano, v členské sekci si hned po registraci změníte své jméno na přezdívku, pod kterou pak budete celý trénink vystupovat. Váš e-mail ani žádné další údaje ostatní účastníci nevidí.

Google+ Jooble